Jesteśmy biurem tłumaczeń świadczącym usługi w zakresie pisemnych tłumaczeń dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Pod obecną nazwą działamy od 2005 roku, pomimo iż tłumaczeniami zajmujemy się od wielu lat.

Tłumacze naszego biura to językowcy - fachowcy w swojej dziedzinie. Zespół tłumaczy na stałe współpracujących z nami tworzą osoby z Polski ale również i obcokrajowcy, wszyscy starannie dobrani i sprawdzeni. To absolwenci filologii językowych, lingwistyki stosowanej, studiów o różnych specjalnościach, absolwenci uczelni krajowych i zagranicznych. Wielu z nich jest zrzeszonych w instytucjach takich jak Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPiS, Naczelna Organizacja Techniczna itp. Większość naszych tłumaczy to tłumacze przysięgli.

Każdy nowy tłumacz wstępnie spełniający nasze kryteria dotyczące wykształcenia i nabytego w dziedzinie tłumaczeń doświadczenia, otrzymuje do przetłumaczenia tekst próbny o wysokim stopniu trudności, w celu dalszego sprawdzenia jego umiejętności oraz wyselekcjonowania dziedzin tłumaczenia, w których będzie on godny polecenia. Tłumaczenia próbek są następnie sprawdzane i poddawane ocenie przez kompetentne osoby. Wtedy decydujemy o ewentualnej współpracy z daną osobą. Krótko mówiąc dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali tłumaczenie najwyższej jakości, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas sprawą najważniejszą.

Klienci nasi to zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze. Na stałe współpracujemy w wieloma firmami i przedsiębiorstwami, urzędami oraz organami użyteczności publicznej.Wszelkie przekazywane nam materiały i dokumenty traktujemy jako poufne. Nikt oprócz nas oraz tłumacza nie ma do nich wglądu, a nasi tłumacze zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej.

Nasze motto to: Sprawnie i rzetelnie, czyli szybko i terminowo przy zachowaniu wysokiej jakości merytorycznej tłumaczonych tekstów.

Tłumaczenia
zwykłe

Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
specjalistyczne

Tłumaczenia
unijne

Działamy dynamicznie

kilka placówek do dyspozycji
terminowe realizacje w szybkim czasie

Nasi klienci cenią naszą fachowość i terminowość. Nasi tłumacze to wyselekcjonowany zespół osób o najwyższych kompetencjach, władający nie tylko biegle językami obcymi, ale znający również dziedzinę i przedmiot tłumaczenia.

polecenia

NASZE MOTTO:

„Sprawnie i rzetelnie, czyli szybko i terminowo przy zachowaniu wysokiej jakości merytorycznie tłumaczonych tekstów.”

NASZE ODDZIAŁY

Rzeszów

ul. Ks. J. Popiełuszki 28 c
35-328 Rzeszów
tel. 609 210 172
e-mail: biuro1@tlumaczenia-kontakt.com

 

Brzozów

ul. 3-go Maja 33
tel. 13 434 18 98
kom. 535 198 229, 609 210 172
e-mail: biuro1@tlumaczenia-kontakt.com

 

Dubiecko - Sklep OKAZJONALNIE


ul. Przemyska 27
37-750 Dubiecko
tel. 515 669 615
e-mail: tlumacz.dubiecko@gmail.com

 

 

REGULAMIN

Przeczytaj regulamin

Tłumaczenia:
- zwykłe
- przysięgłe
- specjalistyczne
- wniosków i projektów
  unijnych

Polityka prywatności

NAPISZ DO NAS