Jesteśmy biurem tłumaczeń świadczącym usługi w zakresie pisemnych tłumaczeń dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych - tłumaczenia Rzeszów, Mielec, Brzozów, Lesko i okolice. Pod obecną nazwą działamy od 2005 roku, pomimo iż tłumaczeniami zajmujemy się od wielu lat.

Tłumacze naszego biura to językowcy - fachowcy w swojej dziedzinie. Zespół tłumaczy na stałe współpracujących z nami tworzą osoby z Polski ale również i obcokrajowcy, wszyscy starannie dobrani i sprawdzeni. To absolwenci filologii językowych, lingwistyki stosowanej, studiów o różnych specjalnościach, absolwenci uczelni krajowych i zagranicznych. Wielu z nich jest zrzeszonych w instytucjach takich jak Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPiS, Naczelna Organizacja Techniczna itp. Większość naszych tłumaczy to tłumacze przysięgli.

Każdy nowy tłumacz wstępnie spełniający nasze kryteria dotyczące wykształcenia i nabytego w dziedzinie tłumaczeń doświadczenia, otrzymuje do przetłumaczenia tekst próbny o wysokim stopniu trudności, w celu dalszego sprawdzenia jego umiejętności oraz wyselekcjonowania dziedzin tłumaczenia, w których będzie on godny polecenia. Tłumaczenia próbek są następnie sprawdzane i poddawane ocenie przez kompetentne osoby. Wtedy decydujemy o ewentualnej współpracy z daną osobą. Krótko mówiąc dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali tłumaczenie najwyższej jakości, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas sprawą najważniejszą.

Klienci nasi to zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze. Na stałe współpracujemy w wieloma firmami i przedsiębiorstwami, urzędami oraz organami użyteczności publicznej.Wszelkie przekazywane nam materiały i dokumenty traktujemy jako poufne. Nikt oprócz nas oraz tłumacza nie ma do nich wglądu, a nasi tłumacze zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej.

Nasze motto to: Sprawnie i rzetelnie, czyli szybko i terminowo przy zachowaniu wysokiej jakości merytorycznej tłumaczonych tekstów.

tłumaczenia Rzeszów                       tłumaczenia Mielec                       tłumaczenia Brzozów                       tłumaczenia Lesko

Tłumaczenia
zwykłe

Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
specjalistyczne

Tłumaczenia
unijne

Działamy dynamicznie

kilka placówek do dyspozycji
terminowe realizacje w szybkim czasie

Nasi klienci cenią naszą fachowość i terminowość. Nasi tłumacze to wyselekcjonowany zespół osób o najwyższych kompetencjach, władający nie tylko biegle językami obcymi, ale znający również dziedzinę i przedmiot tłumaczenia.

polecenia

NASZE MOTTO:

„Sprawnie i rzetelnie, czyli szybko i terminowo przy zachowaniu wysokiej jakości merytorycznie tłumaczonych tekstów.”

NASZE ODDZIAŁY

Rzeszów
ul. Ks. J. Popiełuszki 28 c
tel. 17 8506816
kom. 883 692 462, 609210172

 

Mielec
Al. Niepodległości 12 pok. 40
tel. 17 583 42 14
kom. 535 930 540

 

E-mail:
biuro@tlumaczenia-kontakt.com
biuro1@tlumaczenia-kontakt.com

Brzozów
ul. 3-go Maja 33
tel. 13 434 18 98
kom. 535 198 229, 609210172

 

Lesko
ul. Rynek 8
(punkt Ubezpieczeń)
kom. 535 096 193

REGULAMIN

Przeczytaj regulamin

Tłumaczenia:
- zwykłe
- przysięgłe
- specjalistyczne
- wniosków i projektów
  unijnych

Polityka prywatności

NAPISZ DO NAS